Sbírka v neděli 18.6. je na opravy. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

Ve čtvrtek 22.6. od 19 hodin se koná setkání pastoračních rad našeho děkanátu v sále kulturního domu v Jesenci.

Za necelé dva měsíce začíná Celostátní setkání mládeže v Olomouci. Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracíme se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili. Přihlásit se je možné na webu: olomouc2017.signaly.cz

Setkání proběhne ve dnech 15. až 20. srpna v areálu Korunní pevnůstky v Olomouci. Sobota 19. srpna bude patřit rodinám. Otec arcibiskup na tento den zve do Olomouce všechny mladé rodiny.

Charita Těšetice pořádá v neděli 16. července pouť na Svatý Hostýn. Cena 170,- Kč. Podrobnosti na stolku vzadu v kostele. Tam je také možné se zapisovat.

den liturgická oslava místo čas úmysl mše sv./poznámky
ne 18.6. 11. neděle v mezidobí Senice 08:00 Za + Marii a Stanislava Polisovy, živou a + rodinu Polisovu
po 19.6. Sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa
st 21.6. Sv. Aloise Gonzagy, řeholníka Senice 18:00 Na vlastní úmysl
čt 22.6. Sv. Jana Fishera, biskupa a Tomáše Mora, mučedníků Senička 18:00 Za + Františka Vrbu a rodiče
23.6. Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova Senice 08:00 Za + Ludmilu Navrátilovou, + manžela a za Boží požehnání pro ž. rod.
so 17.6. Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
ne 24.6. 12. neděle v mezidobí Senice 08:00 Za + Miladu a Jaroslava Henčlovy