Adopce na dálku

Jedná se o mimořádně úspěšný charitní projekt, který už dvacet let umožňuje jednotlivcům, rodinám i různým společenstvím z České republiky, převzít starost o finanční podporu základní školní docházky chudých dětí v různých koutech světa.

Děti občas píší svým adoptivním „rodičům“ milé dopisy, zasílají obrázky a komentují svůj školní prospěch i plány do budoucna. Adopce na dálku je velmi adresnou pomocí koordinovanou pracovníky církve přímo na místě.

Naše farnost v současné době podporuje v rámci adopce na dálku jednu dívku z Haiti jménem:

Souvenie Inosias

Podrobnější informace o projektu naleznete zde.

Patrocinium – poutní slavnost ke cti sv. Maří Magdaleny
Senice, neděle 26.07.2020 v 9:30 hodin

Duchovní cvičení pro mladé muže VIA
kněžský seminář Olomouc, 3.-7. srpna 2020