Adopce na dálku

Jedná se o mimořádně úspěšný charitní projekt, který už dvacet let umožňuje jednotlivcům, rodinám i různým společenstvím z České republiky, převzít starost o finanční podporu základní školní docházky chudých dětí v různých koutech světa.

Děti občas píší svým adoptivním „rodičům“ milé dopisy, zasílají obrázky a komentují svůj školní prospěch i plány do budoucna. Adopce na dálku je velmi adresnou pomocí koordinovanou pracovníky církve přímo na místě.

Naše farnost v současné době podporuje v rámci adopce na dálku jednu dívku z Haiti jménem:

Souvenie Inosias

Podrobnější informace o projektu naleznete zde.

Hromniční pouť matek
farní kostel Šternberk, sobota 03. 02. 2018 od 9:20 hodin

Adorace vedená mládeží
kostel Cholina, pátek 09. 02. 2018 od 20 hodin