Adopce na dálku

Jedná se o mimořádně úspěšný charitní projekt, který už dvacet let umožňuje jednotlivcům, rodinám i různým společenstvím z České republiky, převzít starost o finanční podporu základní školní docházky chudých dětí v různých koutech světa.

Děti občas píší svým adoptivním „rodičům“ milé dopisy, zasílají obrázky a komentují svůj školní prospěch i plány do budoucna. Adopce na dálku je velmi adresnou pomocí koordinovanou pracovníky církve přímo na místě.

Naše farnost v současné době podporuje v rámci adopce na dálku jednu dívku z Haiti jménem:

Souvenie Inosias

Podrobnější informace o projektu naleznete zde.

Pouť Cholina
Cholina, neděle 18. 8. 2019 v 10:00, pontifikální mši sv. slouží otec arcibiskup Jan Graubner, v 15 hod. novokněz P.Jan Faltýnek

Hody Senička
kaple Senička, pondělí 26. 8. 2019 v 8 hod.

Adorační den
kostel Senice, pondělí  26. 8. 2019, 10:00 – 18:00 hod.

Svatý Hostýn, sobota  31. 8. 2019, v 10:15 mše sv., kterou slouží otec arcibiskup Jan Graubner