Sboreček

Zpěváci se u nás v Senici po celý rok prakticky nezastaví. Ještě že se můžeme střídat se scholou. Sotva skončí Vánoce, už se blíží Velikonoce. Potom následuje svatodušní vigilie a nakonec slavné hody. Přesto si náš sbor najde čas i na práci navíc. Občas si dopřejeme tu radost a zpíváme někde venku ve velkém komorním sboru. To je nepopsatelná krása.

Máte-li slabost pro zpěv, budeme rádi, když nás posílíte. Věřte, že pozvednout hlasy k oslavě Boží při mši svaté je velký dar. Kromě toho můžete v našem sboru najít partu lidí, kteří mají ve zvyku se spolu vesele bavit a stát při sobě.

Zkoušky: podle aktuální potřeby (nejčastěji v pátek)

Hromniční pouť matek
farní kostel Šternberk, sobota 03. 02. 2018 od 9:20 hodin

Adorace vedená mládeží