Správa webu

Webmaster:

Miroslav Doubrava z farnosti sv. Mořice v Kroměříži
(odpovídá za grafické řešení, ve spolupráci s farností zaručuje stálou funkčnost portálu)

Administrátoři:

P. Martin Mališka
(pravidelně připravuje nedělní ohlášky, aktualizuje rubriku „Očekávané události“, zodpovídá za obsah všech stránek, zejména těch, které se nacházejí v rubrice „Duchovní služba“, uděluje/odebírá přístup do systému)

Karel Jahoda
(podle pokynů faráře edituje obsahy stránek, (de)aktivuje položky menu, ovládá widgety, publikuje anketní otázky, upozorňuje na neaktuální informace, odpovídá za zveřejnění Farního listu na webu)

P. Tomáš Klíč
(je autorem koncepce a dlouhodobým editorem našich webových stránek, v současnosti se jeho aktivita omezuje na zcela výjimečné zásahy)

Redaktorka:

Helena Zapletalová
(zveřejňuje na hlavní stránce nedělní ohlášky, vytváří tabulku s rozpisem bohoslužeb)

Email pro připomínky, přání a stížnosti:

fasenicenh@ado.cz (předmět: web)

Tento farní web zahájil zkušební provoz na Květnou neděli r. 2012. O rok později se představil uživatelům v plném režimu.

Jestliže narazíte při prohlížení na jakékoli problémy (např. ztráta orientace, matoucí, nesrozumitelné, či chybějící informace…), neváhejte nám o tom napsat. Předem děkujeme za spolupráci.

Webmaster doporučuje senickým farníkům aktivaci funkce RSS Feed, která obstarává stahování všech novinek z hlavní stránky zvoleného portálu. Najdete ji přes ikonku umístěnou v levém dolním rohu. Tak budete mít zajištěno zasílání nedělních ohlášek a ostatních aktualit přímo do vašeho počítače.

Mše sv. se snídaní, výroba adventních věnečků
kostel Senice, sobota 02. 11. 2017 v 8 hod., snídaně a výroba věnečků na faře

Adorace vedená mládeží
kostel Cholina, pátek 08. 12. 2017 od 20 hodin

Předvánoční svatá zpověď
kostel Senice, sobota 16. 12. 2017 od 14:00 do 15:30

Předvánoční svatá zpověď
kostel Cholina, neděle 17. 12. 2017 od 14:00 do 15:30

Zpěv koled
kostel Senice, neděle 24. 12. 2017 od 22 hodin, ve 22:30 „půlnoční“ mše sv.