Živý růženec

Společenství živého růžence tvoří dvacet farníků, kteří se zavázali k modlitbě jednoho konkrétního desátku růžence denně. Desátky se po měsíci střídají dle rozpisu. I když se modlí každý sám, vnímáme realitu duchovního spojení mezi námi.

Naše společenství se schází také na faře, a to třikrát ročně (leden, duben a září). Společně se nejen modlíme, ale také si povídáme o životě, zpíváme a někdy si něco zajímavého přečteme.

Společná modlitba farnosti

Naším úkolem je mimo jiné pamatovat při modlitbě na úmysly, které nám pan farář připravuje pro každý měsíc podle aktuálního dění. Najdete je na nástěnce v kostele a také mezi aktualitami farního webu pod názvem „Přidej se k modlitbě za …“.

Pokud by se chtěl někdo připojit k naší modlitební růži, ať se kvůli tomu obrátí na pana faráře. Jednorázově se můžete zapojit přede mší svatou na první sobotu v měsíci, kdy se na náš společný úmysl modlíme rozjímavý růženec ve farním kostele.

Koncert Václava Hudečka
kostel sv. Kunhuty Náměšť na Hané, sobota 16.11.2019 v 17 hodin

Přednáška na téma „modlitba“
fara Cholina, sobota 23.11.2019 v 17:30