Centrum pro rodinu

Toto občanské sdružení nabízí množství kvalitních vzdělávacích, duchovních, společenských i volnočasových programů pro muže, ženy i děti, manželské páry, snoubence, ovdovělé i rozvedené osoby. Centrum pro rodinu je už dlouho pevně zakotveno v pastorační struktuře katolické církevní správy. Mimo svá základní střediska v jednotlivých diecézích má také národní centrálu v Praze. V olomoucké arcidiecézi postupně vznikly v terénu ještě další pobočky CPR na úrovni jednotlivých děkanátů.

Děkanátní centrum pro rodinu Konice

Naše děkanátní středisko sídlí v Ochoze u Konice a patří k nejmladším v diecézi (podzim 2012). Omlouváme se, ale zatím nemáme vlastní web. Kontakty na nás najdete zde.

Diecézní centrum pro rodinu Olomouc

Aktuální nabídku programů najdete zde.

NABÍZÍME PORADENSTVÍ

• Manželské a rodinné poradenství – Mgr. Vít Hušek, Th.D.
  • Poradenství v obtížných životních situacích – Bc. Marcela Řezníčková
  • Pastorálně terapeutické poradenství – MUDr. Jitka Krausová

Bližší informace o poradenství a termínech získáte na adrese rodina@arcibol.cz.

ČASOPIS RODINNÝ ŽIVOT

Časopis je orientován na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. Stránky časopisu najdete zde.

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

kostel Cholina, neděle 14. srpna 2022, mše sv. 8:00 (P. Martin Mališka), 10:00 (P. František Urban), 15:00 (novokněz P. Lukáš Gelnar)

Pouť Hanáků

kostel Cholina, neděle 21. srpna 2022, mše sv. v 11:00 hodin (mše sv. v Náměšti v 9:30)

ADORAČNÍ DEN FARNOSTI

kostel Senice na Hané,  pátek 26.08.2022, 10-18 hodin, v 18 hodin zakončení adoračního dne a mše sv.

Sv. Hostýn, sobota 27. srpna

Hody v Seničce

Patrocinium – Titulární slavnost kaple sv. Andělů strážných v Seničce, pondělí 29. srpna 2022, mše sv. v 8 hodin, slouží pan děkan P. František Urban

Mše sv. na poděkování s žehnáním ministrantské fary