Centrum pro rodinu

Toto občanské sdružení nabízí množství kvalitních vzdělávacích, duchovních, společenských i volnočasových programů pro muže, ženy i děti, manželské páry, snoubence, ovdovělé i rozvedené osoby. Centrum pro rodinu je už dlouho pevně zakotveno v pastorační struktuře katolické církevní správy. Mimo svá základní střediska v jednotlivých diecézích má také národní centrálu v Praze. V olomoucké arcidiecézi postupně vznikly v terénu ještě další pobočky CPR na úrovni jednotlivých děkanátů.

Děkanátní centrum pro rodinu Konice

Naše děkanátní středisko sídlí v Ochoze u Konice a patří k nejmladším v diecézi (podzim 2012). Omlouváme se, ale zatím nemáme vlastní web. Kontakty na nás najdete zde.

Diecézní centrum pro rodinu Olomouc

Aktuální nabídku programů najdete zde.

NABÍZÍME PORADENSTVÍ

• Manželské a rodinné poradenství – Mgr. Vít Hušek, Th.D.
  • Poradenství v obtížných životních situacích – Bc. Marcela Řezníčková
  • Pastorálně terapeutické poradenství – MUDr. Jitka Krausová

Bližší informace o poradenství a termínech získáte na adrese rodina@arcibol.cz.

ČASOPIS RODINNÝ ŽIVOT

Časopis je orientován na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. Stránky časopisu najdete zde.

Patrocinium – poutní slavnost ke cti sv. Maří Magdaleny
Senice, neděle 26.07.2020 v 9:30 hodin

Duchovní cvičení pro mladé muže VIA
kněžský seminář Olomouc, 3.-7. srpna 2020