Centrum pro rodinu

Toto občanské sdružení nabízí množství kvalitních vzdělávacích, duchovních, společenských i volnočasových programů pro muže, ženy i děti, manželské páry, snoubence, ovdovělé i rozvedené osoby. Centrum pro rodinu je už dlouho pevně zakotveno v pastorační struktuře katolické církevní správy. Mimo svá základní střediska v jednotlivých diecézích má také národní centrálu v Praze. V olomoucké arcidiecézi postupně vznikly v terénu ještě další pobočky CPR na úrovni jednotlivých děkanátů.

Děkanátní centrum pro rodinu Konice

Naše děkanátní středisko sídlí v Ochoze u Konice a patří k nejmladším v diecézi (podzim 2012). Omlouváme se, ale zatím nemáme vlastní web. Kontakty na nás najdete zde.

Diecézní centrum pro rodinu Olomouc

Aktuální nabídku programů najdete zde.

NABÍZÍME PORADENSTVÍ

• Manželské a rodinné poradenství – Mgr. Vít Hušek, Th.D.
  • Poradenství v obtížných životních situacích – Bc. Marcela Řezníčková
  • Pastorálně terapeutické poradenství – MUDr. Jitka Krausová

Bližší informace o poradenství a termínech získáte na adrese rodina@arcibol.cz.

ČASOPIS RODINNÝ ŽIVOT

Časopis je orientován na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. Stránky časopisu najdete zde.

Patrocinium Senice
kostel Senice, neděle 22. července 2018 v 10 hod.

Cholinská pouť
kostel Cholina, neděle 19. srpna 2018, mše sv. v 8, 10 a 15 hodin

Svatý Hostýn, sobota 25. srpna 2018 od 10:15 hod.

Adorační den farnosti Senice
kostel Senice, neděle 26. srpna 2018 od 9 do 18 hodin