Sboreček

Zpěváci se u nás v Senici po celý rok prakticky nezastaví. Ještě že se můžeme střídat se scholou. Sotva skončí Vánoce, už se blíží Velikonoce. Potom následuje svatodušní vigilie a nakonec slavné hody. Přesto si náš sbor najde čas i na práci navíc. Občas si dopřejeme tu radost a zpíváme někde venku ve velkém komorním sboru. To je nepopsatelná krása.

Máte-li slabost pro zpěv, budeme rádi, když nás posílíte. Věřte, že pozvednout hlasy k oslavě Boží při mši svaté je velký dar. Kromě toho můžete v našem sboru najít partu lidí, kteří mají ve zvyku se spolu vesele bavit a stát při sobě.

Zkoušky: podle aktuální potřeby (nejčastěji v pátek)

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

kostel Cholina, neděle 14. srpna 2022, mše sv. 8:00 (P. Martin Mališka), 10:00 (P. František Urban), 15:00 (novokněz P. Lukáš Gelnar)

Pouť Hanáků

kostel Cholina, neděle 21. srpna 2022, mše sv. v 11:00 hodin (mše sv. v Náměšti v 9:30)

ADORAČNÍ DEN FARNOSTI

kostel Senice na Hané,  pátek 26.08.2022, 10-18 hodin, v 18 hodin zakončení adoračního dne a mše sv.

Sv. Hostýn, sobota 27. srpna

Hody v Seničce

Patrocinium – Titulární slavnost kaple sv. Andělů strážných v Seničce, pondělí 29. srpna 2022, mše sv. v 8 hodin, slouží pan děkan P. František Urban

Mše sv. na poděkování s žehnáním ministrantské fary