Redakce Farního listu

Redakční rada: v současnosti není ustavovena

Jazyková korektura: Markéta Houdková
Grafické zpracování: Martin Obšel

Frekvence vydávání:  nepravidelně (viz archiv)
Aktuální uzávěrka se objevuje v sekci „očekávané události“.

Email pro příspěvky: redakcefl@seznam.cz

Budeme vám vždy vděční, když neodmítnete případnou prosbu naší redakce o příspěvek do zpravodaje, ale ještě více nás potěší, když přijdete s nějakým nápadem z vlastní iniciativy. Předem děkujeme. Bez zájmu a spolupráce z vaší strany nemůže Farní list existovat.

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

kostel Cholina, neděle 14. srpna 2022, mše sv. 8:00 (P. Martin Mališka), 10:00 (P. František Urban), 15:00 (novokněz P. Lukáš Gelnar)

Pouť Hanáků

kostel Cholina, neděle 21. srpna 2022, mše sv. v 11:00 hodin (mše sv. v Náměšti v 9:30)

ADORAČNÍ DEN FARNOSTI

kostel Senice na Hané,  pátek 26.08.2022, 10-18 hodin, v 18 hodin zakončení adoračního dne a mše sv.

Sv. Hostýn, sobota 27. srpna

Hody v Seničce

Patrocinium – Titulární slavnost kaple sv. Andělů strážných v Seničce, pondělí 29. srpna 2022, mše sv. v 8 hodin, slouží pan děkan P. František Urban

Mše sv. na poděkování s žehnáním ministrantské fary