Správa webu

Webmaster:

Miroslav Doubrava z farnosti sv. Mořice v Kroměříži
(odpovídá za grafické řešení, ve spolupráci s farností zaručuje stálou funkčnost portálu)

Administrátoři:

P. Martin Mališka
(pravidelně připravuje nedělní ohlášky, aktualizuje rubriku „Očekávané události“, zodpovídá za obsah všech stránek, zejména těch, které se nacházejí v rubrice „Duchovní služba“, uděluje/odebírá přístup do systému)

Karel Jahoda
(podle pokynů faráře edituje obsahy stránek, (de)aktivuje položky menu, ovládá widgety, publikuje anketní otázky, upozorňuje na neaktuální informace)

Redaktorka:

Helena Zapletalová
(zveřejňuje na hlavní stránce nedělní ohlášky, vytváří tabulku s rozpisem bohoslužeb)

Email pro připomínky, přání a stížnosti:

fasenicenh@ado.cz (předmět: web)

Tento farní web zahájil zkušební provoz na Květnou neděli r. 2012. O rok později se představil uživatelům v plném režimu.

Jestliže narazíte při prohlížení na jakékoli problémy (např. ztráta orientace, matoucí, nesrozumitelné, či chybějící informace…), neváhejte nám o tom napsat. Předem děkujeme za spolupráci.

Webmaster doporučuje senickým farníkům aktivaci funkce RSS Feed, která obstarává stahování všech novinek z hlavní stránky zvoleného portálu. Najdete ji přes ikonku umístěnou v levém dolním rohu. Tak budete mít zajištěno zasílání nedělních ohlášek a ostatních aktualit přímo do vašeho počítače.

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

kostel Cholina, neděle 14. srpna 2022, mše sv. 8:00 (P. Martin Mališka), 10:00 (P. František Urban), 15:00 (novokněz P. Lukáš Gelnar)

Pouť Hanáků

kostel Cholina, neděle 21. srpna 2022, mše sv. v 11:00 hodin (mše sv. v Náměšti v 9:30)

ADORAČNÍ DEN FARNOSTI

kostel Senice na Hané,  pátek 26.08.2022, 10-18 hodin, v 18 hodin zakončení adoračního dne a mše sv.

Sv. Hostýn, sobota 27. srpna

Hody v Seničce

Patrocinium – Titulární slavnost kaple sv. Andělů strážných v Seničce, pondělí 29. srpna 2022, mše sv. v 8 hodin, slouží pan děkan P. František Urban

Mše sv. na poděkování s žehnáním ministrantské fary