Společná cesta k oživení církve

Úkolem diecézního biskupa je pečovat o svěřenou diecézi, šířit Boží království tady na zemi, být dobrým pastýřem a pomáhat druhým, aby do tohoto království jednou došli. V tom mu také mají pomáhat jeho kněží, ale nejen oni. Otec arcibiskup Jan zve všechny, aby také přiložili ruce k dílu a v tomto úkolu mu pomáhali. Během roku 2018 vycházely v diecézním časopise OLDIN jeho úvahy, kterými se snažil probudit odpovědnost nás křesťanů. Zde si je můžete přečíst.

Společná cesta k oživení církve 1

Společná cesta k oživení církve 2

Společná cesta k oživení církve 3

Společná cesta k oživení církve 4

Společná cesta k oživení církve 5

Společná cesta k oživení církve 6

Společná cesta k oživení církve 7

Společná cesta k oživení církve 8

Společná cesta k oživení církve 9

Společná cesta k oživení církve 10

Společná cesta k oživení církve 11

Společná cesta k oživení církve 12

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

kostel Cholina, neděle 14. srpna 2022, mše sv. 8:00 (P. Martin Mališka), 10:00 (P. František Urban), 15:00 (novokněz P. Lukáš Gelnar)

Pouť Hanáků

kostel Cholina, neděle 21. srpna 2022, mše sv. v 11:00 hodin (mše sv. v Náměšti v 9:30)

ADORAČNÍ DEN FARNOSTI

kostel Senice na Hané,  pátek 26.08.2022, 10-18 hodin, v 18 hodin zakončení adoračního dne a mše sv.

Sv. Hostýn, sobota 27. srpna

Hody v Seničce

Patrocinium – Titulární slavnost kaple sv. Andělů strážných v Seničce, pondělí 29. srpna 2022, mše sv. v 8 hodin, slouží pan děkan P. František Urban

Mše sv. na poděkování s žehnáním ministrantské fary