Společenství rodin

Skupina prvních několika přátel se začala pravidelně scházet na podzim roku 2011. Postupně se rozrůstáme. Do naší základní „sestavy“ se nyní hlásí pět manželských párů s dětmi a někdy přijdou i další.

Místo konání spolča je na faře v Senici zpravidla druhou sobotu v měsíci od 16 do 18 hodin.

Na začátku se po písničce pomodlíme desátek růžence (někdy se přidají i starší děti). Potom čteme a rozebíráme s pomocí kněze evangelium nadcházející neděle nebo jiný vhodný text. Nakonec si jen tak volně povídáme u čaje a různých dobrot, které donesli naše šikovné manželky.

Texty pro společenství manželů 2014

Nejsme uzavření zájemcům z řad manželů s malými dětmi, kteří by se k nám chtěli přidat.

Kontakt:

Pavel a Ludmila
Štefanovi (Senička)

Velice děkujeme Lidušce
Štafové za pomoc s hlídáním.

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

kostel Cholina, neděle 14. srpna 2022, mše sv. 8:00 (P. Martin Mališka), 10:00 (P. František Urban), 15:00 (novokněz P. Lukáš Gelnar)

Pouť Hanáků

kostel Cholina, neděle 21. srpna 2022, mše sv. v 11:00 hodin (mše sv. v Náměšti v 9:30)

ADORAČNÍ DEN FARNOSTI

kostel Senice na Hané,  pátek 26.08.2022, 10-18 hodin, v 18 hodin zakončení adoračního dne a mše sv.

Sv. Hostýn, sobota 27. srpna

Hody v Seničce

Patrocinium – Titulární slavnost kaple sv. Andělů strážných v Seničce, pondělí 29. srpna 2022, mše sv. v 8 hodin, slouží pan děkan P. František Urban

Mše sv. na poděkování s žehnáním ministrantské fary