Ministranti

Služba u oltáře není jen tak. Vždyť při liturgii musí vše klapat, každý z nás musí být včas na správném místě, a to nejen navenek, ale také v srdci. Nechceme to pokazit ani Pánu Bohu, který v kostele přichází k lidem, ani sobě. Už jsme se však za ty roky praxe naučili, že „když je zmatek největší, sraz je vždycky v sakristii.“

Do našich řad patří:

• Josef Rozsypal – vedoucí
  • Jirka Sekanina – pomocný vedoucí
  • Jan Navrátil
  • Petr Štefan
  • Ondra Hrachovina
  • Kuba Rozsypal
  • Jirka Dolák
  • Metyn Koupil
  • Vojta Rozsypal
  • Honza Zatloukal
  • Tadeáš Nezval

V žádném případě nesmíme zapomenout na našeho pana kostelníka Josefa Coufala.

Občas míváme ministrantské schůzky a někdy i nějakou výjezdní akci (např. ministrantský den v senináři, pouť, ministrování v katedrále nebo třeba výlet na bazén). Noví zájemci o ministrování ať se obrání buď na pana faráře, nebo na některého z vedoucích naší skupiny.

Ministrantům arcidiecéze olomoucké slouží zvláštní WEB.

Pouť Cholina
Cholina, neděle 18. 8. 2019 v 10:00, pontifikální mši sv. slouží otec arcibiskup Jan Graubner, v 15 hod. novokněz P.Jan Faltýnek

Hody Senička
kaple Senička, pondělí 26. 8. 2019 v 8 hod.

Adorační den
kostel Senice, pondělí  26. 8. 2019, 10:00 – 18:00 hod.

Svatý Hostýn, sobota  31. 8. 2019, v 10:15 mše sv., kterou slouží otec arcibiskup Jan Graubner