Ministranti

Služba u oltáře není jen tak. Vždyť při liturgii musí vše klapat, každý z nás musí být včas na správném místě, a to nejen navenek, ale také v srdci. Nechceme to pokazit ani Pánu Bohu, který v kostele přichází k lidem, ani sobě. Už jsme se však za ty roky praxe naučili, že „když je zmatek největší, sraz je vždycky v sakristii.“

Do našich řad patří:

• Josef Rozsypal – vedoucí
  • Kuba Rozsypal
  • Vojta Rozsypal
  • Honza Zatloukal
  • Jirka Solovský
  • Jáchym Rozsypal
  • Jakub Obšel

V žádném případě nesmíme zapomenout na našeho pana kostelníka Josefa Coufala.

Občas míváme ministrantské schůzky a někdy i nějakou výjezdní akci (např. ministrantský den v senináři, pouť, ministrování v katedrále). Noví zájemci o ministrování ať se obrání buď na pana faráře, nebo na některého z vedoucích naší skupiny.

Ministrantům arcidiecéze olomoucké slouží zvláštní WEB.

Patrocinium – poutní slavnost ke cti sv. Maří Magdaleny
Senice, neděle 26.07.2020 v 9:30 hodin

Duchovní cvičení pro mladé muže VIA
kněžský seminář Olomouc, 3.-7. srpna 2020