Společenství rodin

Skupina prvních několika přátel se začala pravidelně scházet na podzim roku 2011. Postupně se rozrůstáme. Do naší základní „sestavy“ se nyní hlásí pět manželských párů s dětmi a někdy přijdou i další.

Místo konání spolča je na faře v Senici zpravidla druhou sobotu v měsíci od 16 do 18 hodin.

Na začátku se po písničce pomodlíme desátek růžence (někdy se přidají i starší děti). Potom čteme a rozebíráme s pomocí kněze evangelium nadcházející neděle nebo jiný vhodný text. Nakonec si jen tak volně povídáme u čaje a různých dobrot, které donesli naše šikovné manželky.

Texty pro společenství manželů 2014

Nejsme uzavření zájemcům z řad manželů s malými dětmi, kteří by se k nám chtěli přidat.

Kontakt:

Pavel a Ludmila
Štefanovi (Senička)

Velice děkujeme Lidušce
Štafové za pomoc s hlídáním.

Patrocinium (Hody)
kostel Senice, neděle 21. 7. 2019 v 9:30

Pouť Cholina
Cholina, neděle 18. 8. 2019 v 10:00, pontifikální mši sv. slouží otec arcibiskup Jan Graubner, v 15 hod. novokněz P.Jan Faltýnek

Hody Senička
kaple Senička, pondělí 26. 8. 2019 v 8 hod.

Adorační den
kostel Senice, pondělí  26. 8. 2019, 9:30 – 18:00 hod.