Společenství rodin

Skupina prvních několika přátel se začala pravidelně scházet na podzim roku 2011. Postupně se rozrůstáme. Do naší základní „sestavy“ se nyní hlásí pět manželských párů s dětmi a někdy přijdou i další.

Místo konání spolča je na faře v Senici zpravidla druhou sobotu v měsíci od 16 do 18 hodin.

Na začátku se po písničce pomodlíme desátek růžence (někdy se přidají i starší děti). Potom čteme a rozebíráme s pomocí kněze evangelium nadcházející neděle nebo jiný vhodný text. Nakonec si jen tak volně povídáme u čaje a různých dobrot, které donesli naše šikovné manželky.

Texty pro společenství manželů 2014

Nejsme uzavření zájemcům z řad manželů s malými dětmi, kteří by se k nám chtěli přidat.

Kontakt:

Pavel a Ludmila
Štefanovi (Senička)

Velice děkujeme Lidušce
Štafové za pomoc s hlídáním.

Adorace                                                                 kostel Senice, pátek 16. 11. 2018 od 20 hodin

Pohřeb P. Josefa Trtíka           kostel Cholina, pátek 23.11.2018 ve 13 hodin

Duchovní obnova pro mládež    fara Ptení, sobota 24.11.2018 od 9 hodin