Tříkrálová sbírka

Každoročně se v ulicích českých a moravských měst i obcí objevují začátkem ledna skupinky tříkrálových koledníků. Vycházejí k lidem s přáním šťastného a požehnaného roku. Přitom jako oficiální dobrovolníci pověření sbírkou pro Charitu ČR žádají o příspěvek do zapečetěné kasičky.

Výtěžek sbírky pomáhá nemocným, handicapovaným, rodinám s dětmi v tísni, seniorům a dalším sociálně potřebným skupinám lidí. Farnost Senice na Hané podporuje Tříkrálovou sbírku kromě samotného koledování po domech také pořádáním benefičního koncertu ve spolupráci s místním Obecním úřadem.

Více informací o projektu najdete zde.

Hromniční pouť matek
farní kostel Šternberk, sobota 03. 02. 2018 od 9:20 hodin

Adorace vedená mládeží
kostel Cholina, pátek 09. 02. 2018 od 20 hodin