Tříkrálová sbírka

Každoročně se v ulicích českých a moravských měst i obcí objevují začátkem ledna skupinky tříkrálových koledníků. Vycházejí k lidem s přáním šťastného a požehnaného roku. Přitom jako oficiální dobrovolníci pověření sbírkou pro Charitu ČR žádají o příspěvek do zapečetěné kasičky.

Výtěžek sbírky pomáhá nemocným, handicapovaným, rodinám s dětmi v tísni, seniorům a dalším sociálně potřebným skupinám lidí. Farnost Senice na Hané podporuje Tříkrálovou sbírku kromě samotného koledování po domech také pořádáním benefičního koncertu ve spolupráci s místním Obecním úřadem.

Více informací o projektu najdete zde.

Pouť Cholina
Cholina, neděle 18. 8. 2019 v 10:00, pontifikální mši sv. slouží otec arcibiskup Jan Graubner, v 15 hod. novokněz P.Jan Faltýnek

Hody Senička
kaple Senička, pondělí 26. 8. 2019 v 8 hod.

Adorační den
kostel Senice, pondělí  26. 8. 2019, 10:00 – 18:00 hod.

Svatý Hostýn, sobota  31. 8. 2019, v 10:15 mše sv., kterou slouží otec arcibiskup Jan Graubner