Sbírku dnešní neděle odvedeme na účel: pro pronásledované křesťany.
V Náměšti se na květiny vybralo 3000 Kč
Na příští neděli vychází sbírka na opravy
V sobotu je inaugurace nového arcibiskupa v naší diecézi. Kéž mu Pán dá potřebné milosti a dary pro jeho poslání. V týdnu přede mší sv. se pomodlíme, pokud to bude možné růženec a po mši sv. před závěrečným požehnáním se pomodlíme společně modlitbu za arcibiskupa. Modlitbu dostanete do lavic.
Příští neděli, po velikonoční radosti, oslavíme Boží milosrdenství a také první neděli v měsíci pro děti. Všimneme si jich a též se přede mší svatou pomodlíme korunku Božího milosrdenství. A bude-li to možné také ve všední den přede mší svatou
Sbírky na opravy: