Slavíme 7. neděli velikonoční

Při evropské sbírce na Ukrajinu, vyhlášené papežem Františkem, se v našem kostele vybralo 3.252,- Kč. Pán Bůh zaplať!

Dnes (neděle 8.5.) se v kapli sv. Izidora v Dubčanech slaví patrocinium. Mše sv., kterou celebruje P. Martin Sekanina začne v 10 hodin.

Ve středu 11. května v 16 hodin bude na faře v Senici setkání seniorů.

O svatodušních svátcích – v neděli 15. května – bude sbírka na církevní školy. Už předem všem dárcům Pán Bůh zaplať!

Setkání pastorační rady se překládá na čtvrtek 19. května ve 20 hodin na faře.

Farní den se bude letos konat i s májovou pobožností o poslední neděli v květnu. Začátek programu bude ve 14:30. Srdečné pozvání farníkům všeho věku vyjadřují oba vaši kněží i pořadatelé.

Dnes vychází nové číslo Farního listu. Díky všem, kdo se podílíte na jeho přípravě i šíření mezi lidi.

Kdo by se chtěl účastnit hodinové adorace s prosbou o vylití Ducha Svatého, může přijít v sobotu od 20 hodin do kostela v Cholině.

ne 8.5. 7. neděle velikonoční  Senice 08:00
Za + Stanislava Coufala a živou rodinu
Májová pobožnost
st 11.5. Senice 18:00 Za + Vladimíra Pytlíčka, rodiče z obou stran a dar zdraví pro živou rodinu