V pondělív Loučanech mše svatá nebude. Kdyby byl třeba vyřídit pohřeb, budu na mobilu.
Ohlášky
Slavíme 15. neděli v mezidobí
Příští neděli je Hodová mše svatá ke cti sv. Maří Magdaleny v Senici. Všichni jste srdečně zváni prostřednictvím nástěnek a internetu. Po mši svaté bude na faře možnost něco sníst, občerstvení bude při poslechu hudby. Odpoledne ve 14.00 hod bude požehnání, pak možnost prohlídky věže a kostela a poté na sokolském hřišti další program.
Slavíme Slavnost Nejsvětější Trojice
Díky chlapům za brigádu v Náměšti v kostele. Rekonstruuje se elektrické vedení. Proto nebude ve středu mše svatá.